Už lango žiema

Ir kaip nemylėti žiemos? Jeigu, kada kas ir paklausia, ar nesigailime miesto iškeitę į kaimą, atsakymas būna trumpas ir aiškus: NE! 🙂 Ir kaip galėtumei, kai visa tai turi savo kieme.

IMG_20190122_113937.jpg

IMG_20190120_163920_568.jpg

img_20190112_093709_812

5 thoughts on “Už lango žiema

 1. Mes taip pat jau nieku gyvu nekeistume savo ramybės į miesto šurmulį. Išsikraustėm toliau nuo Vilniaus (bet dirbam vis tiek Vilniuje) ir visi taip pat… dar iki dabar… klausinėja ar nesigailim. NE! Gal kada nors nusibos. Bet iki tol… 🙂

  Liked by 2 people

  • Mes irgi dirbame Kaune, geras pusvalandis iki namų, apie 10 min. iš jų – vien mišku. Bet kaskart apima toks jausmas, kad važiuotumei atostogauti į kokią kaimo turzimo sodybą 🙂 Neįsivaizduojame, kaip tai gali atsibosti.

   Like

  • Kolkas dvi žiemas atvažinėjome galu varomu automobiliu, bet sekančiai žiemai ieškosim kažko visais varančiais. Šiemet kelius valė lygiai 2 kartus 😂 tenka pastoviai prasilenkinėti su sunkvežimiais, nes gyvename netoli karjero. O jūs į kurià pusę Jonavoje, gal netyčia kaimynai ? 🙂

   Like

 2. Mūsų vienas IKnamai statytojų yra 20 metų tyru Achemos oru atkvėpavęs ir po klajonių po Lietuvą pajūryje apsistojęs, tad Jonavą ir jos apylinkes žinome puikiai 🙂 Kurioje pusėje Jūs ??

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s